Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Alena Korábová  doporučuje Psí hotel Pejskov.
Nejlepší hlídání pro pejsky! 🐶 Vyzkoušela jsem opravdu hodně, různých psích hotelů a školek v okolí, ale ani jeden se nemůže ani jen srovnat s hotelem Pejskov u paní Evy. Náš pejsek je tam moc šťastný, až se mu někdy nechce ani domů 😁😁 Jenom doporučuji! Teda hlavně náš Jerry doporučuje! 🐶🐶
 
 

Lenka Vaňková doporučuje Psí hotel Pejskov.
Za nás velká spokojenost. Paní Eva každý večer posílala fotky a info o našem pesanovi🐶. Domů přijel vydováděný a spokojený👍👏 mohu jen a jen doporučit! Lenka

Petra Divilová doporučuje Psí hotel Pejskov.
Psi hotel Pejskov můžu všem jen doporučit a hlavně chci poděkovat Evičce za vzornou starost o naši Kirušku i všechny ostatní pejsky. Každodenní fotky a videa svědčí o tom, že pejsek je v těch nejlepších rukách.

Natalie Palyza Überall doporučuje Psí hotel Pejskov.
Nejlepší psí hotel široko daleko. Náš Capo se vždycky vrací domů šťastný, poslušnější a doma prospí minimálně 2 dny v kuse. O každého pejska je krásně postaráno (dlouhé procházky, hry, dovádění s ostatními psy), hotel má skvělé zázemí a venkovní výběh. Paní Eva se o pejsky stará jako o vlastní ❤️, rozhodně tam nikdo nebude strádat, ba naopak.

Jiří Maděra doporučuje Psí hotel Pejskov.
Naprosto výjimečný a jedinečný přístup k pejskům. Jako majitel dvou pejsků (plemeno Tibetská doga) jsem nemohl vybrat lépe. Procházky s pejsky, socializace, a opravdu komfortní zázemí a starost o pejsky jako o vlastní je u tohoto psího hotelu samozřejmostí. Vřele doporučuji všem kdo chce mít o svého psího mazlíčka nadstandardně postaráno.
Jediný zápor, muže se stát ze pejsci nebudou chtít už zpátky domů jak se jim bude líbit v Pejskovu 😀

Kateřina  Cágová  doporučuje  Psí hotel Pejskov.
Můžu jen vřele doporučit. Skvělý přístup!